Kontakt
Thanks — Agencja
hello@thanks.pl
+48 730 810 660

logo

KONTAKT telefon 730 810 660

POSZERZ SWÓJ
ZASIĘG nA FACEBOOKU.

Zdobywaj swoich klientów w sposób
strategiczny, błyskotliwy i niedrogi.

dowiedz się więcej
Agnieszka
Mazur
Nowy biznes skontaktuj się

Strategiczne podejście

Podchodząc indywidualnie i strategicznie do Twojego biznesu, zaproponujemy Ci tylko to co jest potrzebne, nie marnując budżetu na nieskuteczne narzędzia. Media społecznościowe muszą być postrzegane jako działania długoterminowe. Współpraca z nami, zawsze nakreśla kierunek komunikacji dla Twojego biznesu.

Błyskotliwe
treści.

Każda kampania to przede wszystkim atrakcyjne operowanie słowem, często wsparte obrazem lub video. Nasze treści zawsze są przemyślane, aby budować więź, realizować strategię i wspierać sprzedaż.

Niedrogo,
czyli skutecznie.

Dzięki nam, masz dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej Facebooka i metod według których pracujemy. To oznacza, że koszt dotarcia do klientów, będzie optymalny przy postawionych celach biznesowych.

Jesteśmy elastyczni

Poruszamy się sprawnie po większości kanałów cyfrowych, uważamy jednak, że na ten moment facebook jest najskuteczniejszą platformą dla przedsiębiorców w naszym kraju. Pracujemy dla dużych, jak i małych firm oraz osób fizycznych.

POROZMAWIAJMY O TWOJEJ FIRMIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH.

Inwestycja w social media jest już koniecznością, a nie luksusem. Tradycyjne formy marketingu i pozyskiwania klientów stają się wtórne wobec działań w mediach społecznościowych. Efekty mówią same za siebie.

wypełnij formularz
thanks www
Jesteśmy ulokowani w samym sercu Gór Świętokrzyskich,
nasze biuro mieści się w Kieleckim Parku Technologicznym.


THANKS Agencja.
ul. Karola Olszewskiego 6,
25-664, Kielce
hello@thanks.com.pl
Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą
730 810 660