Kontakt
Thanks — Agencja
hello@thanks.pl
+48 730 810 660
masz pytania?

Twoje studio produkcyjne.

thanks

W ramach działań studia produkcyjnego filmu i animacji, wspieramy firmy, które chcą używać video jako skutecznego narzędzia marketingowego w swojej komunikacji.

VIDEOMARKETING

Mamy duże doświadczenie w produkcji filmowej, tworzeniu animacji oraz postprodukcji. Jako agencja budujemy dla klientów strategie komunikacji marki. Dzięki temu nasze produkcje są przemyślane pod kątem biznesowym, a środki produkcyjne i koszty zaplanowane pod konkretne cele. Prowadzimy także szkolenia z zakresu postprodukcji video.

Jesteśmy agencją reklamową.
Działamy głównie w obszarze digital.
Dowiedz się więcej na THANKS.
studio produkcyjne

Resolve DaVinci.

Jednym z najważniejszych etapów postprodukcji jest koloryzacja, która finalizuje każdą profesjonalną produkcję video. Przykładamy dużą wagę do tego etapu, a wszystko odbywa się w naszym specjalnym pomieszczeniu z systemem Davinci oraz dedykowanym kolorystą. Pracujemy w 4k, wypełnij formularz na dole, jeśli masz pytania.

Jak pracujemy?

Produkcja video jest narzędziem marketingowym na którym bardzo łatwo można spalić budżet. Oczywiście, nie możemy do tego dopuścić, dlatego najpierw chcemy lepiej poznać Twoje oczekiwania.

Analiza.

Poznajemy Twoich klientów i upewniamy się, że nasze produkcje zostaną odebrane w odpowiedni sposób.

Strategia.

Wybierzemy z Tobą najlepsze kanały dotarcia, aby zbudować relację za pomocą Video.

Produkcja.

Naszym głównym zadaniem, jest przenieść to co już Twoja marka mówi, do świata cyfrowego w taki sposób, żeby ludzie w to uwierzyli.

Kontrola.

Monitorujemy, i raportujemy cały proces dystrybucji. Dowiesz się dokładnie jak użytkownicy oglądali Twój materiał.

Co możemy zaoferować?

Film

Animacja 2D/3D

Postprodukcja

Uwielbiamy opowiadać oraz tworzyć historie i robimy to przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Spoty reklamowe, Animacja 2d/3d, video explainery, zgłoszenia konkursowe, animacje edukacyjne, how-to to tylko przykłady formatów, które możemy zrealizować. Nasz doświadczony team jest gotowy na każde wyzwanie, które przed nim postawisz.

Dlaczego my

Dziś musi być szybciej, łatwiej, prościej, na każdym urządzeniu i w każdym kanale komunikacji. Wiemy, co zrobić, aby Twoja marka była lubiana. Wspieramy naszych klientów przy tworzeniu swoich opowieści. Nasze własne studio produkcyjne pozwala kontrolować jakość i dostarczać rzeczy z których możemy być dumni.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy elastyczni i rozsądnie podchodzimy do budżetu,
Firmowy fanpage na Facebooku łączy Twój biznes z ludźmi.
To idealne narzędzie do budowania wizerunku Twojej firmy i wsparcia sprzedaży.

wypełnij formularz
thanks www
THANKS Agencja.
ul. Karola Olszewskiego 6,
25-664, Kielce
hello@thanks.pl
Zadzwoń lub wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

730 810 660