Kontakt
Thanks — Agencja
hello@thanks.pl
+48 730 810 660

Restauracja z historią. Od początku istnienia goście Oranżerii mieli szansę obcowania z polską kuchnią w najlepszym wydaniu.

samodzielna marka

Oranżeria funkcjonowała przez lata jako restauracja hotelowa, naszym zadaniem było przekształcić ją w markę samodzielną. Wspólnie z zespołem Oranżerii wypracowaliśmy nową strategię komunikacji. Odświeżyliśmy branding i przygotowaliśmy wiele materiałów promocyjnych, charakterystycznych dla marki premium.

Inspirując się wnętrzami Oranżerii postawiliśmy na prostotę i elegancję ze wskazaniem na dbałość o detal we wszystkich elementach. Tak jak kucharz, który dobiera pojedyncze składniki, aby powstało autorskie, dopracowane danie. Produkcja objęła również przygotowanie nowoczesnego serwisu www. W trakcie pracy z zespołem Oranżerii powstało wiele materiałów, które wykorzystujemy w działaniach w mediach społecznościowych.

wykonane usługi

Strategia komunikacji marki . Branding . Sesja fotograficzna . Video . Produkcja www . Facebook . Instagram . AdWords .

portfolio Humans of kielce

Porozmawiajmy.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną i tym co robiliśmy dla innych. Jeżeli chcesz porozmawiać o tym co możemy zrobić dla Ciebie, wypełnij krótki formularz.

formularz